Ātra aizdevuma paradoksālais raksturs.

Mēģiniet iedomāt mehānismu, kas neizskatās pēc patērētāja kredītvēstures, dzimuma, dzimuma, reliģijas, vai ienākumiem, balvas tos ar naudu, ja tie lūdz, un, iespējams, kalpo indivīdam kā vienīgais līdzeklis, kur var iegādāties ārkārtas naudu. Šīs nediskriminējošais monetārais mehānisms nāk ar nozveju. Tas ir pārmērīgi augstas procentu likmes, un ir veidota tā, ka daži saka, ka pēc būtības lamatas savus lietotājus nebeidzams lejupejošu spirāli finansiālas grūtības un parādu. Nē, tas nav hipotētisks koncepcija radusies par filozofiju klasē ētikas diskusijas. Tas, par ko mēs runājam, ir ātrie aizdevumi.

Par ātru aizdevumu.

Ātrais kredīts internetā ir finansējuma veids, kas prasa ne vairāk kā post-datētu ierašanās atgriešanās aukstam, grūti naudas. Viņi vēlamais metode iegūt naudas avansu līdz savas algas, jo īpaši tiem, kuriem ir slikts kredītreitings vai bez kredīta rādītājus visos, jo nodrošinājums un vēsture ir ārvalstu un bezjēdzīgi koncepcijas līdz ātra kredīta aizdevējiem.

Bet vienlīdzīga un pretēja reakcija uz šādiem vieglajiem aizdevumu standartiem nāk kā augstas bieži sauc par pārmērīgu maksām un ļoti īsos termiņos. Lielākā daļa no šiem aizdevumiem tiek piešķirti ar ātrumu aptuveni vienu euro dienā, un ir sagaidāms, ka tiks izsamaksāts divu nedēļu laika periodā. Ja šāda nodeva ir izstieptas un mēra ar tādiem pašiem standartiem kā cita veida kredītu, rezultāti ir apbrīnojami.

Gada procentu likme (GPL) ir īpaša problēma aizdevējas pasaulē, un piešķir patērētājiem ātri apskatīt, cik daudz noteiktu aizdevumu izmaksas, salīdzinot ar citiem piedāvājumiem. GPL stāsta patērētājiem, cik daudz aizdevums interese izmaksātu ja kredīts notika vienu pilnu gadu. Mājokļu kredīti, piemēram, bieži nāk ar GPL, kura ir zemāk par 10 procentiem. Auto aizdevumi parasti var noteikt GPL no 5 līdz 12 procentu apmēŗā. Tomēr, ātrie aizdevumi var būt ar GPL 390 procentu apmērā. Daži no šiem ātri avansu aizdevumi ziņots pārkāpt 1000 procentiem.

Vai tas var izskaidrot kā augļošanu?

Vārds, kas vairums cilvēku prātos dzirdot tas ir “augļošana”. Augļošana, vārds, kas ir kas piemīt un patērētāju aizstāvji izmanto kopš Bībeles laikiem, atsaucas uz uzlādes pārmērīgu vai nesamērīgu procentu summa par aizdevumu. Lai gan dažas valstis to aizliegt vai ierobežot ātriem aizdevumiem, pamatojoties uz argumentu par augļošanu, daudzi atļaut šo praksi turpināt, atbrīvojot to no augļošanas likumiem. Bet kāpēc būtu kāds valsts pakļauti to iedzīvotāji tādiem augstas procentu likmes?

Viens neesošu ka ātri aizdevumi aizpildīt ir naudas pieprasījums, neatkarīgi no finanšu vēsturē.

Fakts ir tāds, ka lielākā daļa cilvēku ir nepieciešams aizņemties naudu kādā brīdī savā dzīvē, bet ne visiem ir senatnīgs-vai pat mēreni pieņemams-kredīta rādītājus. Vēsturiski, tas neatbilst patiesībai ir piepildīts ar privāto, bieži nelikumīgām, aizdevējiem. Šie aizdevēji, parasti dēvē par aizdevumu haizivis, nepaļauties uz papildu maksu par kavētiem vai neatbildētos maksājumiem, bet gan tiek ziņots, piespiedu izpildi, izmantojot iebiedēšana, traumas, vai pat slepkavību.

Daudzas valstis apzināties, ka ātrie aizdevumi nodrošina sabiedrību ar pakalpojumu, kas ir faktiski nepieciešamība. Ģimenēm ar zemiem ienākumiem vai maz ietaupījumiem, ātri aizdevumi var piegādāt naudu neparedzētiem rēķinus un izdevumus, ja alga joprojām dienas prom. Attiecībā uz citiem, šīs naudas avansi var piešķirt finansiālu atvieglojumu, kad alga nāk sporādiski, reti, vai tikai reizi mēnesī.

Lai kāds būtu iemesls, šāda veida aizņemšanās tiek pieprasīta, un tāpēc daudzas valstis ļaut tās piegādi. Bet neskatoties uz nepieciešamību īstermiņa naudas, jautājums par slazdošanas tiem, kuri jau ilgstošu finansiālas grūtības nebeidzamu ciklu ātru aizdevumu problēmatiku ir jārisina. Tad gan patērētāji, gan aizdevēji varēs piedalīties veselīgā biznesa attiecības.

Pēc aptver pasauli mājas hipotekāro aizdevumu uz trim gadiem, rakstnieks šo rakstu ir lepna ir paplašinājuši savu jomu uz visu finansēšanas nozarei kopumā. Lai vēl vairāk uzzinātu par ātriem aizdevumiem un lasīt vairāk rakstus un ziņas mūsu portalā, apmeklējiet arī citus rakstus.

Flowers & Trees